fbpx

Descriere

Căutăm un BUCĂTAR CU EXPERIENȚĂ pentru o creșă privată din Londra. Luni - Vineri, 8 AM – 6 PM (cu o pauză de prânz de 1 oră)Salariu: 31,000 lire pe an
Concediu plătit: 28 de zile, inclusiv zilele de sărbătoare legală, cu o zi în plus pentru fiecare an de serviciu. Concediile pot fi luate doar în vacanțele școlare
Responsabilitățile Bucătarului:
• Pregătirea gustărilor pentru copii
• Gătirea prânzului și ceaiului de după-amiază
• Meniurile și rețetele sunt furnizate în fiecare semestru
• Îngrijirea bucătăriei
Cursuri obligatorii (dacă sunt deja absolvite, reprezintă un avantaj):
• L2 Igiena și Siguranța Alimentară pentru Catering
• Conștientizarea alergenilor alimentari
• L2 HACCP pentru Catering și Retail
Cerințe:
• Experiență anterioară într-un rol similar
• Nivel bun de limba engleză
• Două referințe de la angajatori anteriori • Verificarea cazierului din străinătate (dacă ai locuit în Marea Britanie de mai puțin de 10 ani)
? Pentru detalii: Tel/WhatsApp 07587621526

Contact

ID anunt:: 1416816
Nume de contact: Hospitality Careers
Telefon 1: 07587621526
Trimiteti un Email
Contact hospitalitycareers prin PMS
Expira la: : 02-10-2024

Report ThisReport This

Anunturi promovate